Владика Іван Кулик, єпископ Кам’янець-Подільської Єпархії, спільно з представниками інших конфесій молились панахиду за жертвами голодомору у м.Хмельницькому

      Коментарі Вимкнено до Владика Іван Кулик, єпископ Кам’янець-Подільської Єпархії, спільно з представниками інших конфесій молились панахиду за жертвами голодомору у м.Хмельницькому

Сьогодні в нашій державі відзначається День пам’яті жертв голодоморів. Хмельничани разом з жителями інших міст України у глибокій скорботі вшановують пам’ять жертв жахливих трагедій ХХ століття – голодоморів 1921-го, 1932-33-го, 1946-го років. Із глибоким сумом згадують людей, життя яких забрав штучний голод, організований тоталітарним режимом.

Священнослужителі міста Хмельницького, представники різних релігійних конфесій, керівники міста й області із запаленими свічками та лампадками, квітами, пшеничними й житніми колосками прийшли до пам’ятного знака жертвам тоталітарного режиму «Ангел Скорботи».

Тут відбулася панахида за жертвами голодоморів. У спільній молитві учасники меморіального заходу помолилися за душі невинно убієнних та вшанували їх світлу пам’ять хвилиною мовчання.

У жалобний день у Хмельницькому на будівлях організацій, установ міста приспустили Державний Прапор України, на вікнах адміністративних приміщень та помешкань хмельничани встановили запалені свічки і лампади, які символізують душі людей, забраних голодоморами.

Хмельницька міська рада