«Як пояснити дітям, що Миколая насправді немає?» — психолог БФ «Карітас-Київ» Наталія Сиротич
Коментарі Вимкнено до «Як пояснити дітям, що Миколая насправді немає?» — психолог БФ «Карітас-Київ» Наталія Сиротич
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/12/sv_mykolaj_f9dcd-176x176.jpg)
Як пояснити дітям, що Миколая насправді немає? І що то не він кладе подарунки під подушку? На ці запитання відповідає психолог БФ «Карітас-Київ», Наталія Сиротич. КОРОТКА ВІДПОВІДЬ: Ніяк. Бо він є. І подарунки таки від нього. ДОВГА ВІДПОВІДЬ: По-перше, Миколай справжній і Миколай є. Бо він — святий. Не казковий персонаж…. Read more »