Скаутська організація ПЛАСТ у місті Хмельницькому передає благодатний Вифлеємський вогонь у храми УГКЦ
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-24_12-32-27-176x176.jpg)
Шостий рік поспіль хмельницькі пластуни передають Благодатний Вифлеємський вогонь у громадські будівлі та храми. До нашого міста Вифлеємський вогонь привезли пластуни зі Львова. Першою Вифлеємський вогонь приймала міська рада у переддень святого Миколая. Традиційно вогонь горить в міській раді, та усі бажаючі хмельничани можуть прийти до міської ради зі своєю лампадкою… Read more »