Резолюції та пропозиції Собору Кам’янець-Подільської єпархії
Коментарі Вимкнено до Резолюції та пропозиції Собору Кам’янець-Подільської єпархії
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_15-07-40-176x176.jpg)
Як ми повідомляли, 5 грудня 2020 року в м. Хмельницькому, з благословення владики Івана, правлячого єпископа Кам’янець-Подільської єпархії, за участі духовенства, монашества та мирян, проходив Єпархіальний собор. Подаємо соборові резолюції та пропозиції проголошені владикою Іваном декретом (Вих. 82/2020) від 8 грудня 2020 року: 1. Створювати осередки на парафіях, де проводитимуть курси економічної грамотності, надаватимуть юридичний супровід… Read more »