Владика Іван Кулик, єпископ Кам’янець-Подільської Єпархії відвідав парафію у смт Віньківці з нагоди храмового празника
Коментарі Вимкнено до Владика Іван Кулик, єпископ Кам’янець-Подільської Єпархії відвідав парафію у смт Віньківці з нагоди храмового празника
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-04_20-07-54-176x176.jpg)
4 грудня 2020 року Божого Преосвящений владика Іван, єпископ Кам’янець-Подільської Єпархії відвідав парафію УГКЦ у Вінківцях, з нагоди храмового празника Введення в храм Пресвятої Богородиці. Архиєрея вітав разом з парафіянами, духовенством та гостями парох – отець Ігор Лапчак. У храмі було відслужено утреню та урочисте богослужіння, яке очолив владика Іван… Read more »