Преосвященний владика Іван Кулик освятив іконостас у храмі св. Миколая Чудотворця м. Хмельницького
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-19_20-32-00-176x176.jpg)
19 грудня 2020 року Божого Преосвященний владика Іван Кулик очолив урочисту Святу Літургію у Храмі Святого Миколая Чудотворця з нагоди храмового празника. Разом з владикою співслужили священники міста Хмельницького. Також архиєрей освятив новозведений Іконостас, який виконав місцевий митець п. Микола Мельничук. Храм знаходиться біля міської Лікарні. Адміністратором храму є отець… Read more »