«В Хмельницькому я побачив живу, молоду і динамічну Церкву, яка з надією споглядає в майбутнє», — владика Богдан Дзюрах у «Карітас-Хмельницький»
Коментарі Вимкнено до «В Хмельницькому я побачив живу, молоду і динамічну Церкву, яка з надією споглядає в майбутнє», — владика Богдан Дзюрах у «Карітас-Хмельницький»
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/12/0fca6cc19fb77921-176x176.jpg)
15 грудня 2020 року Секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах у межах візиту на Хмельниччину відвідав місцевий осідок «Карітасу». Як ми вже повідомляли, 15 грудня на запрошення правлячого архиєрея Івана Кулика відбулася зустріч духовенства Кам’янець-Подільської єпархії із Секретарем Синоду Єпископів УГКЦ владикою Богданом Дзюрахом. У межах Інституту постійної формації владика представив новий Практичний посібник для сповідників та духовних наставників УГКЦ… Read more »