Владика Богдан Дзюрах презентував духовенству Кам’янець-Подільської єпархії посібник «Сповідь — Таїнство Божого милосердя»
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2020/12/f7b302d9836a9db0-176x176.jpg)
15 грудня 2020 року відбулася зустріч духовенства Кам’янець-Подільської єпархії із Секретарем Синоду Єпископів УГКЦ владикою Богданом Дзюрахом. Формаційна зустріч преосвященного владики Богдана Дзюраха, Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ, із духовенством Кам’янець-Подільської єпархії відбулася у м. Хмельницькому на запрошення правлячого архиєрея цієї єпархії владики Івана Кулика. Головною темою стала презентація нового Практичного посібника для сповідників… Read more »