Для священників Кам’янець-Подільської Єпархії провели щорічні реколекції
Коментарі Вимкнено до Для священників Кам’янець-Подільської Єпархії провели щорічні реколекції
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/зображення_viber_2021-10-01_19-07-00-801-176x176.jpg)
З благословення Преосвященого владики Іван Кулика, єпископа Кам’янець-Подільської Єпархії, з 28 по 30 жовтня відбулись реколекції для священників єпархії. Реколекції проходили у Яремче, у реколекційному домі отців Редемптористів.Реколеції провадив о. Микола Фредина. Щоденно усі молились частини з церковного правила, служили Божетвену Літургію, мали час на слухання над духовними науками та… Read more »