При парафії Успення Пресвятої Богородиці м. Полонне розпочався курс реабілітаційних занять.
Коментарі Вимкнено до При парафії Успення Пресвятої Богородиці м. Полонне розпочався курс реабілітаційних занять.
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/зображення_viber_2021-10-11_19-53-29-577-176x176.jpg)
При парафії Успення Пресвятої Богородиці м. Полонне розпочався курс реабілітаційних занять. В другій половині вересня при парафії Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Полонне розпочався курс навчальних тренінгів по реабілітації проблем хребта та їх попередженню. Раз у два тижні відбувається зустріч парафіян із реабілітологом Настею Шилюк. Заняття проводяться для двох цільових… Read more »