«Біблійне коло» на парафії св. Івана Богослова м. Нетішин
Коментарі Вимкнено до «Біблійне коло» на парафії св. Івана Богослова м. Нетішин
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/11/зображення_viber_2021-11-15_10-10-43-143-176x176.jpg)
6 жовтня на парафії св. Івана Богослова розпочалися щотижневі зустрічі у «Біблійному колі». Зустрічі провадить настоятель храму о. Павло Хведорук. Роздуми над Святим Письмом відбуваються ввечері щосереди у храмі св. Івана Богослова. Завданням таких зустрічей є наблизити людину до Слова Божого, заохотити читати його, роздумувати над ним, молитися ним. Окрім… Read more »