Преосвящений владика Іван (Кулик) здійснив чин освячення нового престолу у с.Згарок
Коментарі Вимкнено до Преосвящений владика Іван (Кулик) здійснив чин освячення нового престолу у с.Згарок
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/зображення_viber_2021-10-15_13-56-25-857-176x176.jpg)
14 жовтня 2021 року Божого Преосвященніший владика Іван (Кулик) очолив урочисту Архиєрейську Божественну Літургію на парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Згарок, Хмельницького деканату, з нагоди святкувань храмового празника. Співслужили з Архиєреєм адміністратор храму о. Мар’ян Головецький, отець Ігор Куриба з Красилова та о. Павло Завіша з Вовковинець. З нагоди відвідин парафії… Read more »