Військовий капелан УГКЦ о. Василь Боднар у м. Шепетівка завітав до учнів місцевої гімназії
Коментарі Вимкнено до Військовий капелан УГКЦ о. Василь Боднар у м. Шепетівка завітав до учнів місцевої гімназії
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/245403352_4477203025728474_7236813391272495125_n-176x176.jpg)
14 жовтня відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. В нашій країні в цей день святкують ще й День українського козацтва та День захисників і захисниць України. З цієї нагоди у Шепетівську Гімназію № 3 завітав військовий капелан української греко-католицької церкви о. Василь Боднар. Священнослужитель розповів дітям історію військового капеланства та про… Read more »