Преосвященний владика Іван Кулик відвідав громаду вірних УГКЦ с. Сокілець
Коментарі Вимкнено до Преосвященний владика Іван Кулик відвідав громаду вірних УГКЦ с. Сокілець
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/зображення_viber_2021-10-04_09-51-48-649-176x176.jpg)
У неділю 3 жовтня, преосвященний владика Кам’янець-Подільської єпархії Іван (Кулик) здійснив пастирський візит до громади вірних УГКЦ с. Сокілець, Кам’янець-Подільського деканату. Владика здійснив Чин освячення новозбудованого храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці та кивот, відтак, здійснив Божественну Літургію. Співслужили Літургію адміністратор храму о. Дмитро (Сухович), декан Кам’янець-Подільський о. Антон (Федик)… Read more »