ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ПРЕОСВЯЩЕННОГО ВЛАДИКИ ІВАНА, ЄПИСКОПА КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УГКЦ

      Коментарі Вимкнено до ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ПРЕОСВЯЩЕННОГО ВЛАДИКИ ІВАНА, ЄПИСКОПА КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УГКЦ

Всесвітліші і всечесніші отці!

Преподобні ченці і черниці!

Возлюблені в Христі брати і сестри!

Вдячність – справжня чеснота і дар. Бути вдячними можна не лише у сприятливих обставинах та при добрих успіхах. Бути вдячними можна і треба в усіх житейських обставинах. Адже вдячність завжди має підґрунтя, вона ніколи не позбавлена сенсу. Якщо нам видається, що нема причин для вдячності, їх слід знаходити у Бозі, Який постійно дає нам життя і дихання, а в свій час позбавляє цього земного життя і дихання з метою наново дати їх нам уже небесними.

Рік, останні часини якого відпроваджуємо, не був легким, але будьмо вдячні Богові за нього. Це був непересічний рік, який приніс несподівану для сучасного суспільства масову недугу, а з нею напругу в стосунку до недужих, але воднораз несподівану солідарність, втишення, перегляд цінностей.

Нехай буде Господеві принесена подяка за прожитий рік, за усе те, що було в ньому радісного і безрадісного. Нехай це буде непідроблена вдячність. Нехай буде принесена подяка нашим ближнім, усім тим, з ким ми жили, спілкувалися, зустрічалися у році, що минає. Нехай у Новому році нам буде дано ще краще розкрити чесноту і приємність вдячності, щоб вміти правдиво радіти, живучи, та правдиво жити, радіючи.

Нехай благословення Всемогутнього Бога Отця, і Сина, і Святого Духа перебуває з вами завжди, по всі дні Нового року і усіх років життя, і на віки віків!

З Новим роком!

†Іван (Кулик),

єпископ Кам’янець-Подільської єпархії

Дано у м. Хмельницькому

при курії Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ

дня 31 грудня 2020 року Божого