![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/246369137_1340734939674632_2940892636604535192_n-300x224.jpg)
Що означає “бути вірним Богові та Україні”? Якою є християнська мораль? Які цінності найважливіші?
Про це говорили на черговому занятті “Школи виживання”.
“Вірити – це довіряти. Інколи буває, що ми віримо в існування Бога, але не довіряємо Йому. Людина може бути ідеальна у виконанні всіх моральних та
етичних законів, виконувати заповіді і збоку здаватися праведною в очах людей. Але в час, коли Бог звертається до нас із пропозицією наслідувати Його, тоді людина показує наскільки довіряє Богові, тоді показує, хто чи що є основним в її житті”, – зауважив під час заняття пластун та семінарист Вищої Духовної Семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого Максим Ващенко.
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/246417969_1340734846341308_8277409775633692070_n-300x190.jpg)
Після духовного спілкування вихованці “Школи виживання” мали нагоду поспівати під гітарний супровід та вивчити нових пісень у майбутні мандри з виховником Віталій Чапалюк.
Проєкт “Школа виживання” реалізовується Шепетівською парафією УГКЦ спільно з Шепетівським осередком НСОУ “ПЛАСТ” та має на меті навчити молодь тривалого мандрівництва та виживання у природі.
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/246657679_1340735156341277_7498397837284223067_n-300x225.jpg)
![](https://ugcc.km.ua/wp-content/uploads/2021/10/246639154_1340734916341301_7080009234777114811_n-276x300.jpg)
о. Василь Боднар