Преосвященний владика Іван Кулик відвідав громаду вірних УГКЦ с. Сокілець

      Коментарі Вимкнено до Преосвященний владика Іван Кулик відвідав громаду вірних УГКЦ с. Сокілець

У неділю 3 жовтня, преосвященний владика Кам’янець-Подільської єпархії Іван (Кулик) здійснив пастирський візит до громади вірних УГКЦ с. Сокілець, Кам’янець-Подільського деканату. Владика здійснив Чин освячення новозбудованого храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці та кивот, відтак, здійснив Божественну Літургію. Співслужили Літургію адміністратор храму о. Дмитро (Сухович), декан Кам’янець-Подільський о. Антон (Федик) та інші священнослужителі.

Під час Літургії владика Іван звернувся до присутніх зі словами проповіді. У своїй науці архиєрей наголосив на важливості храму для кожного з нас. У храмі можемо прославляти Господа, здійснювати Таїнства і випрошувати всі необхідні ласки для душі і тіла. Зрештою, кожен з нас повинен бути «храмом Св. Духа», а це можливо завдяки постійній присутності з Богом.

Владика Іван подякував кожному, хто долучився до спорудження святині. Особливо відзначив о.Дмитра, дякував йому за старанну душпастирську працю.

В кінці Богослужіння відбулося освячення води біля джерела. Владика Іван поблагословив усіх та побажав усім добра, миру і злагоди.

д-н Іван Стручук